Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere Delimano Tempo Presto

Photo
Video
-60%

Tenxhere Delimano çelik inox e cilësisë së lartë e pershtatshme për të gjitha gatimet tradicionale, me diametër 24 cm dhe thellësi 7 Litra.

 

Tenxhere Delimano Tempo Presto

Çmimi: 7.590 Lekë


Oferta: 3.036 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Tenxhere Delimano çelik inox e cilësisë së lartë e pershtatshme për të gjitha gatimet tradicionale, me diametër 24 cm dhe thellësi 7 Litra.

 

Më shumë
Detajet e produktit

Gatuani lehtë dhe në mënyre të shëndetshme

Tenxhere Delimano e cila ju ndihmon të gatuani vakte të shëndetshme çdo ditë. Kjo tenxhere është e prodhuar me material të cilësisë së lartë çelik inox dhe ka formën e një tenxhere klasike. Pjesa e poshtme e saj është e sheshtë. Dorezat anësore të cilat janë të veshura me material çelik inox dhe plastik janë shumë praktike gjatë përdorimit. Falë cilësisë së saj dhe materialit çelik inox ajo është rezistente ndaj temperaturave të larta. Vakti juaj i preferuar i pregatitur me tenxheren Delimano është i shëndetshëm dhe plotë shije. E përshtshme për të gjitha gatime tradicionale dhe gatime me presion, pasi thjeshtë duke zgjedhur kapakun e duhur ju mund ta ktheni atë nga një tenxhere klasike në tenxhere me presion.

Kombinoni gatimet tradicionale & gatimet me presion

Me këtë tenxhere ju mund të zgjidhni midis gatimeve klasike dhe gatime me presion. Thjeshtë zgjidhni kapakun që ju nevojitet dhe bëni gatimin më të lehtë!

Me këtë tenxhere ju mund të:

 • Zjeni
 • Me avull
 • Piqni
 • Skuqni
 • Salca dhe makarona të ndryshme
 • Marinoni mishin apo peshkun

DELIMANO TEMPO PRESTO POT

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

 • Të gjitha familjet
 • Të apasionuarit e kuzhinës
 • Për individët të cilët duan të pregatisin vakte të shëndetshme për familjen e tyre
 • Perfekte për dhuratë
Të dhëna teknike
Garanci shtesë 3 vite
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali çelik inoks
Pesha 2.04 kg
Përmasat 24 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star