Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere shume funksionale 18në1 Delimano

Photo
Video

Çdo gjë që ju duhet për të pregatitur vakte të shëndetshme dhe të shijshme në një paisje të vetme, kompakte dhe efiçente, e lehtë për tu përdorur dhe me karakteristika të veçanta.

 

Tenxhere shume funksionale 18në1 Delimano
9.990 Lekë
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Çdo gjë që ju duhet për të pregatitur vakte të shëndetshme dhe të shijshme në një paisje të vetme, kompakte dhe efiçente, e lehtë për tu përdorur dhe me karakteristika të veçanta.

 

Më shumë
Detajet e produktit

Tenxherja që pregatit ushqimin për ju

Nëse jeni duke kërkuar për një mënyrë të lehtë dhe praktike për të pregatitur të gjitha pjatat tuaja të preferuara, ne e kemi një zgjidhje dhe ajo është : tenxhereja multicooker me 18 funksione - ajo që ju duhet të bëni ësht) të shtoni përbërësit, zgjidhni programin dhe shtypni kohën.

Universale dhe e thjeshtë në përdorim

Zgjidhni pjatën tuaj të preferuar, shtoni përbërësit dhe Delimano Multicooker 18në1 do të kujdeset për çdo gjë, nëse doni të piqni, gatuani me avull, gatuani avash dhe shumë më tepër. 17 programe dhe 1 të cilin mund ta programoni ju sipas dëshirës. Kjo tenxhere praktike është:

  • Ideale për të gatuar drekën supë, salca apo gjellë.
  • Për të pregatitur pilaf ose makarona.
  • Ideale për mishin, peshkun dhe rizoto.
  • Gatim të ngadaltë ose me avull duke ruajtur vlerat ushqyese të zarzavateve.

Mbyllja unike me vakum, ushqimi gatuhet me shpejt

Është portative, dizajn unik e gjitha në një paisje të vetme. Ju mund të pregatisni vakte të shijshme dhe plotesisht të shëndetshme kudo që ju jeni mjafton të keni një prizë afër. Vendosni nxehtësinë dhe kohën dhe Delimano multicooker 18në1 do të fillojë të gatuaje ekzaktësisht kur ju të dëshironi. Kështu ju do të gjeni një drekë të shijshme dhe të ngrohtë pasi të ktheheni nga puna, dhe më e mira nuk do t'ju mundojë shumë për tu pastruar.

Çdo kush mund të jetë një shef kuzhine tani

Dhe tani ju mund të pregatisni vakte të shijshme dhe të impresiononi të ftuarit tuaj edhe nëse nuk jeni një shef i mirë kuzhine. E vetmja gjë që duhet të bëni është të ndiqni recetën dhe të zgjidhni programin e përshtatshëm. Rezultati do të jetë vakt i shijshëm dhe i gatuar në mënyrë profesionale.

Tenxhere e brendshme me kapacitet 4 litra

Tenxherja e brëndshme 4 litra ku mund të gatuani për të gjithë familjen, veshje e brëndshme qeramike me veti që nuk ngjit, shpërndan në mënyre efiçente nxehtësinë dhe pastrimi i saj është shumë i thjeshtë.

Programim i mëvonshëm deri në 24 orë

Ju mund të programoni drekën kur ju të dëshironi falë mundësisë së programimit të mëvonshëm deri në 24 orë. Kështu ju mund të programoni që në darkë, se kur dshrioni të filloni drekën për të nesërmen.

Dizajn bashkëkohor

Materiali çelik inox në kombinim me kapakun e zi, është një kombinim i cili përshtatet me çdo kuzhinë. 

Por ju nuk keni pse e mbani këtë tenxhere vetëm për të gatuar në shtepi - Delimano Multicooker 18në1 është perfekt për kamping, karavan dhe shtëpi pushimi - ose kudo qe ju mund te gjeni një prizë për të gatuar.

Delimano 18in1 MultiCooker

Të dhëna teknike
Add Info Liečiamas valdymo skydelis
Įtampa: 220–240 V.
Galia: 700 W.
Saugos klasė: I.
Puodo sienelių storis: 1 mm.
Vidinis puodas padengtas nesvylančia danga.
Išimamas garų vožtuvas.
Automatinio užrakto funkcija / apsauga nuo vaikų.
Iki 24 val. atidėjimo funkcija, reguliuojamas gaminimo laikas.
17 automatinių programų + 1 rankinio nustatymo programa.
Apsauga nuo perkaitimo.
Kilmės šalis: Kinija.
Garantija: 24 mėn.
Përmasat 5L inner pot (max), 4L usable

Vlerësimet e klientëve 5 Vlerësime

5

5 Vlerësime

Produktet 5

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Lubjana Nastasi

www.delimano.al

29/07/2017

Tenxhere delimano
E ka blere motra ime dhe eshte teper e kenaqur.

Odeta

www.delimano.al

02/07/2017

Excellent
1 vit

anglisht123

www.delimano.al

06/08/2016

A e marr dot une kete produkt me 50%off,sipas ofertes ne katallog ,sepse e kam plotesuar Fjalekryqin? Ju lutem me shkruani mbrapsh.

hanigjonaj

www.delimano.al

30/07/2016

ku mund te gjej disa lloje rrecetash gatimi per kete

stela

www.delimano.al

25/07/2016

Pershendetje! Dua te di ku konsiston ndryshimi ndermjet kesaj tenxhereje me ate me avull qe kam blere une? Shoh qe kjo k ame shume programe. Flm

Produktet 5