Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere Elektrike 24 cm Delimano Stone Expert

Photo
Video
-50%

Tenxherja elektrike është kombinimi i jashtëzakonshëm i mos ngjitjes, qëndrueshmërisë dhe rezistencës ndaj gërvishtjeve - falë veshjes së saj prej guri.

 

Tenxhere Elektrike 24 cm Delimano Stone Expert

Çmimi: 6.990 Lekë


Oferta: 3.495 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Tenxherja elektrike është kombinimi i jashtëzakonshëm i mos ngjitjes, qëndrueshmërisë dhe rezistencës ndaj gërvishtjeve - falë veshjes së saj prej guri.

 

Më shumë
Detajet e produktit

Përgatisni ushqime të shëndetshme kudo që shkoni.

A është familja juaj gjithmonë në lëvizje? Atëherë tenxherja elektike është zgjedhja e përkryer për ju! Ajo është plotësisht e lëvizshme, kështu që do t'ju ndihmojë të përgatisni ushqime të shijshme dhe të shëndetëshme për të gjithë familjen pa pasur aspak rëndësi se ku ju jeni. Udhëtim, kamp, ose thjeshtë duke vizituar miqt - tenxherja elektrike delimano është gjithmonë e gatëshme për veprim.

Zgjedhje tepër elegante që gjithmonë do t'ju lë përshtypje të ftuarve.

Përveç të qënit jashtzakonisht e dobishme tenxherja elektrike gjithashtu krenohet me një pamje moderne dhe me stil. Kjo e bën atë një zgjedhje të përkryer për gatimin në tavolinë ose kur shërbejmë ushqimin në pjatë në momentin që sapo e kemi përgatitur. Tenxherja elektrike është ideale për pjekje, omletë, pica, rizoto dhe të skuqura si dhe për tiganisje të brëndshme, për të vluar, për gjellë dhe më shumë.

Enë të shëndetëshme që ju befasojnë me shije të mahnitëshme.

Tenxherja elektrike ju mundëson që të përgatisni të gjithë ushqimet e preferuara në vetëm një hedhje të vajit, i cili e bën gatimin në tërësi më të shëndetshëm. Ju dhe familja do të jeni në gjëndje të kënaqeni në kuzhinën tuaj, pa pasur nevojë të shqetësoheni në lidhje me kaloritë.

E lehtë dhe plotësisht e sigurt për tu përdorur nga të gjithë.

Tenxherja elektrike ka një temperaturë që shkon deri në 190º C dhe ofron 5 nivele, të cilat mund të rregullohen nga një grup i lëvizshëm i kontrollit të temperaturës.

Tenxherja elektrike gjithashtu përmban një kapak të përshtatshëm, bërë nga qelqi, i cili ju lejon për të ruajtur kontrollin e plotë mbi proçesin e gatimit në cdo kohë.

DELIMANO STONE EXPERT ELECTRIC HIGH PAN

Informacione Shtesë

Përvoja e shtresës revolucionare Quan Tanium.

Quan Taniu është një shtresë e re revolucionare që Delimano sjell tek ju. Ajo është përforcuar nga brënda dhe përfshin një përzierje unike e artikujve titan, përzier me një shtresë që mund të qëndroje gjithnjë.

Rezistenca e pabesueshme prodhuar nga grimca titan e bën veshjen më të vështirë dhe më të qëndrueshme se sistemet konvencionale që janë përdorur zakonisht në enët e gatimit. Më e mira në llojin e vet, Quan Tanium është një sistem i shkëlqyer që nuk ngjit dhe që ju do ta dashuroni për qëndrueshmërinë e saj të pazakontë dhe performancës afatgjatë.

9 shtresa për përvojën e të gatuarit mrekullueshëm në jetë.

Stone Expert përbëhet nga 9 shtresa të veçanta që bashkohen për të siguruar përsosmërinë në gatim. Kur bashkohen sëbashku ato ofrojnë përvojën e fundit të gatimit që do të ndryshojë gjithmonë mënyrën sesi do të përgatisni ushqimin.

Gatime të shëndetëshme me një hap të lehtë.

Nëse ju keni kërkuar gjithmonë për të siguruar familjen me ushqim të shëndetshëm, Quan Tanium është mënyra e përsosur për ta marrë e për të filluar. Për shkak të performancës së saj të shkëlqyer ajo nuk ngjit, kjo ju mundëson për të përdorur më pak yndyrë në enët e gatimit.

Quan Tanium është PFOA - e lirë. Veshja është e menduar për përdorim të përsëritur të ushqimit dhe kështu është absolutisht i sigurt për përdorim të përditshëm në shtëpi.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Kapaciteti: 2.6L; Fuqia: 1200W

Vlerësimet e klientëve 3 Vlerësime

4,35

3 Vlerësime

Produktet 3

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dritan Shabani

www.delimano.al

12/10/2016

Te pershkrimi i përgjithshëm thono që arrin deri në 250 grade, ndërsa tek Info teknike thuhet 190 /- 10%. Mund të jeni më të saktë?

Ermira

www.delimano.al

26/08/2016

Ruan vlerat e ushqimit , praktik dhe per me teper shume ekonomik :D

silvi

www.delimano.al

26/08/2016

produkt fantastik e mora me vete ne plazh me kenaqi

Produktet 3