Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere + Kapak 5 Litra Delimano Astoria

Photo
Video
-50%

Tenxherja Delimano Astoria është një pjesë e re e teknologjisë së gatimit çelik - inox e cila ju mundëson të përgatisni ushqime të shijshme.

 

Tenxhere + Kapak 5 Litra Delimano Astoria

Çmimi: 7.998 Lekë


Oferta: 3.999 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Tenxherja Delimano Astoria është një pjesë e re e teknologjisë së gatimit çelik - inox e cila ju mundëson të përgatisni ushqime të shijshme.

 

Më shumë
Detajet e produktit

Çdokush duhet ta ketë në kuzhinë.

Asnjë kuzhinë nuk është e plotë pa një tenxhere çelik - inox pasi është një nga paisjet thelbësore. Seti përfshin 1 tenxhereve 5L me material inoxi me një cilësi shumë të lartë dhe shtresë shumë të qëndrueshme dhe një kapak qelqi.

Përdorim i thjeshtë, cilësi e gjatë - e qëndrueshme.

Tenxherja Delimano Astoria është bërë nga cilësi e lartë çelik - inox 18/10. Forma tradicionale është e kombinuar me atë moderne. Kapaku i xhamit është i drejtë për këdo që dëshiron për të parë atë që po ndodh në tenxhere.

Avantazhet kryesore:

  • Largon ujin dhe yndyrnat fuqishëm për një pastrim sa më të lehtë.
  • E sigurt për përdorim me enë metalike.
  • Mund të përdoret në të gjitha sobat me korend, me gaz dhe induksion.  

DELIMANO ASTORIA POT

Informacione Shtesë

Avantazhet kryesore:

  • Largon ujin dhe yndyrnat fuqishëm për një pastrim sa më të lehtë.
  • E sigurt për përdorim me enë metalike.
  • Mund të përdoret në të gjitha sobat me korend, me gaz dhe induksion.  
Të dhëna teknike
Kapaciteti 3 l, 5 l
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali bazë çelik inoks

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star