Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan i thellë 28 cm Delimano Stone Forte

Photo
Video

Tigani i thellë për skuqje është ajo që ju duhet në kuzhinën tuaj për gatime të shëndetshëm plotë vitamina dhe shije të plotë duke përdorur shumë pak yndyrë. Delimano STONE FORTE është linja më e re e produkteve të aluminit, të veshura me materiale të cilësisë së lartë Whitfort QuanTanium dhe me një shtresë të siperme e cila është sprucuar me Mikrokristale e cila zgjat jetëgjatësinë e produktit.

 • për të gjitha sobat (me gaz, korend, qeramik dhe induksion)
 • rezistente ndaj gërvishtjeve
 • nuk ngjit
 • prodhuar në Itali
 • doreza të buta
 • diameter 28cm
Tigan i thellë 28 cm Delimano Stone Forte
3.990 Lekë
3.590 Lekë Club5
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Tigani i thellë për skuqje është ajo që ju duhet në kuzhinën tuaj për gatime të shëndetshëm plotë vitamina dhe shije të plotë duke përdorur shumë pak yndyrë. Delimano STONE FORTE është linja më e re e produkteve të aluminit, të veshura me materiale të cilësisë së lartë Whitfort QuanTanium dhe me një shtresë të siperme e cila është sprucuar me Mikrokristale e cila zgjat jetëgjatësinë e produktit.

 • për të gjitha sobat (me gaz, korend, qeramik dhe induksion)
 • rezistente ndaj gërvishtjeve
 • nuk ngjit
 • prodhuar në Itali
 • doreza të buta
 • diameter 28cm
Më shumë
Detajet e produktit

Delimano STONE FORTE është linja më e re e produkteve të aluminit që përdoren edhe për sobat me induksion, të veshura me një material të cilësisë së lartë Whitfort QuanTanium dhe me një shtresë të siperme e cila është sprucuar me Mikrokristale. Kjo është një shtresë ekstra e cila bën të mundur jetëgjatësinë dhe ruajtjen e vetive për një kohë të gjatë.

 • material alumini i cili nuk ngjit, veshje me efekt guri Quantanium dhe shtresë me Mikrokristale
 • e përshtatshme për soba me gaz, korend, qeramik dhe induksion
 • shumë rezistente ndaj gërvishtjeve dhe gërryerjes
 • nuk ngjit
 • prodhuar në Itali
 • doreza të buta
 • për gatime të shëndetshme, kurseni kohë dhe energji

Avantazhet e veshjes Whitford QuanTanium:

 • Shumë rezistente ndaj gërvishjteve dhe gërryerjeve falë veshjes së perforcuar me titanium
 • Shtresë ekstra me efekt guri për më shumë jetëgjatësi
 • Tërheqëse për syrin
 • Nuk ngjit
 • Lahen në pjatalarëse

E sprucuar me mikrokristale në pjesën e sipërme, duke bërë të mundur jetëgjatësinë e produktit dhe ruajtjen e vetive të tij.

Kapaciteti: 3.5 Litra

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star