Nuk keni produkte në shportë

Provo

Delimano Stone Forte

Photo
Video

Kapak qelqi i përshtatshëm për të gjitha tenxheret dhe tiganët Delimano.

 • Mund të përdoret edhe për tiganë apo tenxhere të tjera
 • Material qelqi i cili është rezistent dhe i sigurtë në përdorim
 • Lehtësi në larje, lahet edhe në pjatalarëse
Delimano Stone Forte
Nga 1.490 Lekë Deri në
1.190 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Kapak qelqi i përshtatshëm për të gjitha tenxheret dhe tiganët Delimano.

 • Mund të përdoret edhe për tiganë apo tenxhere të tjera
 • Material qelqi i cili është rezistent dhe i sigurtë në përdorim
 • Lehtësi në larje, lahet edhe në pjatalarëse
Më shumë
Detajet e produktit

Kapak qelqi i përshtatshëm për të gjitha tenxheret dhe tiganët Delimano.

 • Mund të përdoret edhe për tiganë apo tenxhere të tjera
 • Material qelqi i cili është rezistent dhe i sigurtë në përdorim
 • Lehtësi në larje, lahet edhe në pjatalarëse

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star