Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere Casserole Stone Forte

Photo
Video

Tenxhere e thellë, perfekte për gatimin e supave, gjellërave, pilaf dhe ragu me shije origjinale dhe pak yndyrë. Materiale cilësore, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe temperaturave të larta, e lehtë për tu pastruar.

 • për të gjitha sobat (me gaz, korend, qeramik dhe induksion)
 • rezistente ndaj gërvishtjeve
 • nuk ngjit
 • prodhuar në Itali
 • doreza të buta
Tenxhere Casserole Stone Forte
Nga 3.490 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Tenxhere e thellë, perfekte për gatimin e supave, gjellërave, pilaf dhe ragu me shije origjinale dhe pak yndyrë. Materiale cilësore, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe temperaturave të larta, e lehtë për tu pastruar.

 • për të gjitha sobat (me gaz, korend, qeramik dhe induksion)
 • rezistente ndaj gërvishtjeve
 • nuk ngjit
 • prodhuar në Itali
 • doreza të buta
Më shumë
Detajet e produktit

Delimano STONE FORTE është linja më e re e produkteve të aluminit që përdoren edhe për sobat me induksion, të veshura me një material të cilësisë së lartë Whitfort QuanTanium dhe me një shtresë të siperme e cila është sprucuar me Mikrokristale. Kjo është një shtresë ekstra e cila bën të mundur jetëgjatësinë dhe ruajtjen e vetive për një kohë të gjatë.

 • material alumini i cili nuk ngjit, veshje me efekt guri Quantanium dhe shtresë me Mikrokristale
 • e përshtatshme për soba me gaz, korend, qeramik dhe induksion
 • shumë rezistente ndaj gërvishtjeve dhe gërryerjes
 • nuk ngjit
 • prodhuar në Itali
 • doreza të buta
 • për gatime të shëndetshme, kurseni kohë dhe energji

Avantazhet e veshjes Whitford QuanTanium:

 • Shumë rezistente ndaj gërvishjteve dhe gërryerjeve falë veshjes së perforcuar me titanium
 • Shtresë ekstra me efekt guri për më shumë jetëgjatësi
 • Tërheqëse për syrin
 • Nuk ngjit
 • Lahen në pjatalarëse

E sprucuar me mikrokristale në pjesën e sipërme, duke bërë të mundur jetëgjatësinë e produktit dhe ruajtjen e vetive të tij.

Kapaciteti: 

 • Tenxherja 20 cm - 2.5 Litra
 • Tenxherja 24 cm - 4.5 Litra

 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality