Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shishe uji detoksifikuese Delimano Fresh

Photo
Video
-60%

Shishe uji me kapacitet 700ml dhe shtrydhëse agrumesh e bashkangjitur, e ndarë në dy pjesë njera për ujin dhe tjetra për lengun e frutit. Përfshin dorezë mbajtëse dhe kapak që nuk lejon derdhjen.

 

Shishe uji detoksifikuese Delimano Fresh

Çmimi: 2.490 Lekë


Oferta: 996 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shishe uji me kapacitet 700ml dhe shtrydhëse agrumesh e bashkangjitur, e ndarë në dy pjesë njera për ujin dhe tjetra për lengun e frutit. Përfshin dorezë mbajtëse dhe kapak që nuk lejon derdhjen.

 

Më shumë
Detajet e produktit

Shishe uji detoksifikuese

Mundësitë tuaj për të përfituar lëng të freskët frutash në ujë janë të panumërta me shishen e ujit Delimano. Dizenjuar për ata të cilët bëjnë një jetë aktive dhe dëshirojnë të marrin minerale edhe kur nuk ndodhen në shtëpi.

Kjo shishe speciale ka një shtrydhëse të vogël e cila është e bashkangjitur në shishe, dhe ju lehtësisht mund të shtrydhni agrumet direkt në ujë - apo të shtoni ndonjë frut apo zarzavat tjetër, erëzat apo akull në pjesën e poshtme të shishes.

Pjesa në të cilën vendosen frutat e cila është e ndarë do të parandalojë që copat e frutave apo akullit të  bien në ujë dhe të bllokojnë pjesën e gypit nga ku del edhe uji.

Shishja e ujit Delimano është prodhuar me materiali të ricikluar plastik dhe është pa BPA, një substance e dëmshme e cila shpesh gjëndet në materialin plastik. Doreza mbajtëse praktike ju lejon ta merrni shishen me vete kudo që ju shkoni - në palester, pishinë, punë, shkollë - duke siguruar që të keni ujë të freskët gjatë gjithë kohës.

Shishja gjithashtu ka edhe një avantazh shumë të mirë i cili është kapaku i saj i cili nuk lejon rrjedhjen. Ç'montohet në disa pjesë për më shumë lehtësi në larje.

DELIMANO FRESH FRUIT WATER BOTTLE

Të dhëna teknike
Materiali abs, silikon, tritan
Pesha 0.21 kg

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

4

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rigers Korbi

www.delimano.al

08/04/2017

Shishe uji detoksifikuese
E kam pare nga nje mikeshe e cila e ka blere

Produktet 1