Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i tiganëve me veshje guri Delimano Stone Legend

Photo
Video
-30%

Dy tiganë me veshje guri për të gjitha sobat, me gaz, elektrike dhe me induksion janë në një paketë të vetme dhe kurseni më shumë.

 • Sipërfaqe e lëmuar dhe jo - poroze
 • Rezistente dhe e qëndrueshme ndaj gërvishtjeve
 • 100% e riciklueshme, miqësore me mjedisin
 • Fortësi e gjatë dhe ngjyrë e qëndrueshme
 • Nuk ngjit ushqimet
 • Tigani 24 cm me kapacitet 1.8L
 • Tigani 28 cm me kapacitet 2.5L

 

Seti i tiganëve me veshje guri Delimano Stone Legend

Çmimi: 5.990 Lekë


Oferta: 4.193 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Dy tiganë me veshje guri për të gjitha sobat, me gaz, elektrike dhe me induksion janë në një paketë të vetme dhe kurseni më shumë.

 • Sipërfaqe e lëmuar dhe jo - poroze
 • Rezistente dhe e qëndrueshme ndaj gërvishtjeve
 • 100% e riciklueshme, miqësore me mjedisin
 • Fortësi e gjatë dhe ngjyrë e qëndrueshme
 • Nuk ngjit ushqimet
 • Tigani 24 cm me kapacitet 1.8L
 • Tigani 28 cm me kapacitet 2.5L

 

Më shumë
Detajet e produktit

Tradicionale, provë e plotë e ushqimit në mënyrën moderne

Ne të gjithë i mbajmë mend enët ku përgatisnin dikur ushqimin gjyshet tona... me Setin e tiganëve me veshje guri, ju mund të përgatisni ushqimin tuaj legjendar.

 • Shija tradicionale e gatimit në gurë të vërtetë.
 • Për ushqim me pak yndyrë, sepse veshja nuk ngjit dhe kërkon vetëm një pikë vaj.
 • Perfekt për ushqimet që ngjisin si peshk dhe vezë.

Kombinimi më i mirë i të gjithë enëve të kuzhinës në treg.

Duke shfaqur veshjen e jashtme smalt që jep ndjesinë e veçantë të një gatimi të ngrohtë, të pastër dhe komod plus veshja e brëndshme është prej guri të vërtetë i përforcuar me grimca minerale natyrore të gurit dhe titanit.

Përgatitni ushqime të shijshme e të shëndetshme pa i ngjitur.

 • Vezë të skuqura

 • Pulë me oriz

 • Peshk me patate

 • Djathë i skuqur

Përdorim jo toksik, 100% material PFOA.

Seti i tiganëve me veshje guri është i përbërë nga material jo toksik dhe ju kujdeseni për shëndetin tuaj dhe shëndetin e familjes tuaj.

Veti të shkëlqyera natyrore smalti.

Kombinimi i sipërfaqes së brëndshme prej smalti me ngjyrë të karbonit ju jep një tigan që nuk do të zbehet apo vishet me kalimin e kohës.

I shpejtë për të ngrohur dhe veti të shkëlqyera të shpërndarjes së nxehtësisë, veshja e jashtme smalt ka disa veti të jashtëzakonshme:

 • Sipërfaqe e lëmuar dhe jo - poroze.
 • Rezistente dhe e qëndrueshme ndaj gërvishtjeve.
 • 100% e riciklueshme, miqësore me mjedisin.
 • Fortësi e gjatë dhe ngjyrë e qëndrueshme.
 • Nuk ngjit ushqimet.

Veshje me rezultate të larta

Veshja e brëndshme e setit Delimano të tiganëve me veshje guri përmban:

 • Plotësisht titan për të përforcuar shtresën primare bazë.
 • Pjesërisht titan dhe grimca natyrale.
 • Veshje dhe efekt guri i lartë.

Ç'farë do të thotë e gjithë kjo? Kjo do të thotë që ju mund të gëzoni ushqime të sigurta dhe të shëndetshme me pak yndyrë. Sipërfaqa e fortë dhe e lëmuar jo poroze kërkon pak vaj dhe nuk i ngjit ushqimet. Ndërkohë, grimcat e gurit janë efektive në ruajtjen dhe lëshimin në mënyrë graduale të nxehtësisë në mënyrë që lagështia natyrore, vitaminat dhe shija të qëndrojnë të ruajtura në brëndësi të ushqimit.

E përshtatshme për të gjitha sobat & e lehtë për tu pastruar.

Seti i tiganëve me veshje guri është i përshtatshëm për të gjitha sobat, me gaz, elektrike dhe ato me induksion. Është i lehtë për tu pastruar, me një leckë të butë dhe ujë.

Prekje e butë, e lehtë dhe dorezë kundra nxehtësisë.

Prekje e butë dhe e trajtuar për tu mbajtur lehtë gjithashtu mban duart larg nga të nxehtit.

Avantazhet:

 • Sipërfaqe e lëmuar dhe jo - poroze.
 • Rezistencë kimike dhe qëndrueshmëri ndaj gërvishtjeve.
 • 100% e riciklueshme, miqësore me mjedisin.
 • Fortësi e gjatë dhe ngjyrë e qëndrueshme.
 • Shija tradicionale njësoj sikur po gatuani në gurë të vërtetë.
 • Nuk ngjit ushqimet.
Informacione Shtesë

Informacione mbi produktin:

 • Tigani me diametër 24 cm me kapacitet 1.8L.
 • Tigani me diametër 28 cm me kapacitet 2.5L.
 • Veshja e brëndshme prej gurit të vërtetë.
 • Veshja e jashtme me smalt.
 • 100% material PFOA.
Të dhëna teknike
Kapaciteti 1,8l; 2,5l
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali bazë çelik
Materiali i brendshëm gur quantanium
Përmasat 24 cm; 28 cm

Vlerësimet e klientëve 3 Vlerësime

5

3 Vlerësime

Produktet 3

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Koli

www.delimano.al

07/06/2017

Shije tradicionale
Ja vlen te blesh setin e tiganeve me veshje guri sepse gatimi eshte plot me shije dhe nuk ngjit. Jam shume i kenaqur me produktet e delimanos.

Marsela

www.delimano.al

03/03/2017

5
5

Lili

www.delimano.al

08/01/2017

Shume efikase
Kam blere setin dhurate per mamane time. Eshte shime e kenaqur me produktin

Produktet 3