Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i thikave 10 aksesorë Delimano Chef Power

Photo
Video

Seti i thikave prej çeliku dhe mbajtësja me mprehësin qeramik, ideale për çdo kuzhinë, mban thikat gjithmonë të mprehëta. Në paketim përfshihen:

 • 4 thika për biftek
 • 4 thika të ndryshme
 • 1 gërshere
 • Mbajtëse me mprehës qeramik
Seti i thikave 10 aksesorë Delimano Chef Power
3.990 Lekë
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Seti i thikave prej çeliku dhe mbajtësja me mprehësin qeramik, ideale për çdo kuzhinë, mban thikat gjithmonë të mprehëta. Në paketim përfshihen:

 • 4 thika për biftek
 • 4 thika të ndryshme
 • 1 gërshere
 • Mbajtëse me mprehës qeramik
Më shumë
Detajet e produktit

Perfekte për profesionistët dhe amatorët në kuzhinë

A mund të imagjinoni një mprehëse thikash brënda mbajtëses së thikave? Çdo herë që merrni thikën, ajo ka mprehtësinë e duhur?

Beni realitet ëndrrën tuaj të kuzhinës me Delimano Chef Power Knives -  Seti i thikave dhe mbajtësja. Ky set është fantastik dhe nuk duhet të mungojë në asnjë kuzhinë.

Seti përfshin:

 • Thika e shefit për prerje preçize të mishit dhe perimeve

 • Thika për pastrimin e peshkut

 • Thika shumë përdorimshe për ushqime të vogla

 • Thika Santoku për prerje dhe copëtim

 • 4 thika për biftek për të prerë me lehtësi ushqimet gjatë ngrënies

 • Gërshërët për të prerë ushqime të ndryshme

 • Mprëhesi i thikave

  Mprehësi i thikave tek mbajtësja

  Mbajtëse thikash speciale me mprehese thikash, thikat do të jenë të mprehta në çdo moment.

Fuqia e vetë-mprehjes

Mbajtësja inovative e thikave Delimano me mprehësin e thikave në trupin e saj, bën të mundur mprehjen e thikave sa herë qe ju e hiqni apo vendosni thikën në mbajtëse, duke i mbajtur thikat të mprehta në çdo kohë.

Falë teknologjise së vetë-mprehjes, thikat tuaja nuk do tju zhgënjejnë.

Informacione Shtesë

Në paketim përfshihet:

 • Thika e shefit
 • Thika Boning
 • Thika Utility
 • Thika Santoku
 • 4 Thika për biftek
 • 1 gërshërë kuzhine
 • Mbajtësja e thikave dhe mprehsi qeramik
 • Manual përdorimi

Vlerësimet e klientëve 2 Vlerësime

5

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Flora

www.delimano.al

22/06/2017

kam shpetuar
gjeta nje produkt qe i ka te gjitha gjerat bashke, mbajtesen dhe mprehesen. kam shpetuar me keto thika

Iva

www.delimano.al

15/06/2017

shume e mire
shume shume e kenaqur

Produktet 2