Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shtrydhëse frutash Delimano Utile

Photo
Video

Merrni më shumë fruta dhe perime! Pregatisni ushqime të shijshme, të freskëta, lëngje shtëpie, smuth ose pure për fëmijët tuaj me vlerë më të lartë të ushqyerit se kurrë.

Shtrydhësja Slow përdoret më së shumti në ushqime për të:

 • Ruajtur më shumë vitamina organike, minerale, ushqyese dhe enzima.
 • Prodhuar një gotë me lëng të shëndetshëm për të mbushur bazat e ditës.
 • Konsumuar një sasi më të madhe frutash dhe perimesh në të njëjtën kohë.
 • Parandaluar oksidimin për 72 orë.
 • Reduktuar energjitë dhe mbeturinat e të ushqyerit.
 • Garanci: 6 muaj
Shtrydhëse frutash Delimano Utile
17.990 Lekë
14.392 Lekë Club5
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Merrni më shumë fruta dhe perime! Pregatisni ushqime të shijshme, të freskëta, lëngje shtëpie, smuth ose pure për fëmijët tuaj me vlerë më të lartë të ushqyerit se kurrë.

Shtrydhësja Slow përdoret më së shumti në ushqime për të:

 • Ruajtur më shumë vitamina organike, minerale, ushqyese dhe enzima.
 • Prodhuar një gotë me lëng të shëndetshëm për të mbushur bazat e ditës.
 • Konsumuar një sasi më të madhe frutash dhe perimesh në të njëjtën kohë.
 • Parandaluar oksidimin për 72 orë.
 • Reduktuar energjitë dhe mbeturinat e të ushqyerit.
 • Garanci: 6 muaj
Më shumë
Detajet e produktit

Trajtoje veten shëndetshëm me një gotë lëng.

Duke shtrydhur fruta dhe perime është mënyra më e mirë për të marrë ushqimin e shëndetshëm vetëm nga një gotë. Brënda pak sekondash, ju mund të konsumoni një sasi me shumë produkte të freskëta sa ju do të jeni në gjëndje për të ngrënë gjatë ditës.    

Mban lëngun të freskët për 72 orë pa u oksiduar.

Shtrydhësja Delimano Utile Slow punon me një shpejtësi të ulët për të mbrojtur dhe për të ruajtur enzimat e shëndetshme, që të parandalojë oksidimin dhe të lejojë që lëngu të ruhet deri në 72 orë.

Dhe nuk ka nevojë për të hedhur lëng frutash apo perimesh tul! Përdorni ushqimet e mbetura për të prodhuar lëngje të shëndetshme me energji - vetëm perzierje me mjaltë, arar ose fara, piqini ato në furrë ose thjeshtë shtojini për musli apo ushqim shtëpie për fëmijët.

Maksimizo të ushqyerit dhe ushqe trupin tënd shëndetshëm!

Shtrydhësja Slow përdoret më së shumti në ushqime për të:

 • Ruajtur më shumë vitamina organike, minerale, ushqyese dhe enzima.
 • Prodhuar një gotë me lëng të shëndetshëm për të mbushur bazat e ditës.
 • Konsumuar një sasi më të madhe frutash dhe perimesh në të njëjtën kohë.
 • Parandaluar oksidimin për 72 orë.
 • Reduktuar energjitë dhe mbeturinat e të ushqyerit.

Faza e dyfishtë e përpunimit të lëngut redukton mbeturinat.

Shtrydhësja Delimano Slow ka 2 faza - proçesi i nxjerrjes së lëngut nga frutat në mënyrë të ngadalshme - shtrydh zarzavatet duke i bluar dhe ruajtur vlerat maksimale të energjisë. Para se tuli të nxirret jashtë, ushqimi është shtrydhur përsëri për të arritur edhe më shumë lëng dhe për të nxjerrë një tul akoma më të thatë.

Më e larta - Dëndësia, Vlera ushqyese dhe Shije e gjallë.

Më e mira e të gjithave, ju do të trajtoni veten dhe familjen me vlera dhe densitet të lartë ushqyes, aromë të gjallë që qëndron e paprekur. Mos harroni një sistem i ulët shpejtësie nuk do të thotë kohë më e gjatë shtrydhje - kjo thjeshtë do të thotë një shtrydhje frutash e perimesh me efikasitet, me më shumë vitamina dhe freski të mirë.

Kështu që ju mund të merrni më shumë nga çdo copë e frutave, perimeve, dhe gjethet e gjelbra. Me shtrydhësen Delimano Slow ju mund të përgatisni lehtë:

 • Pije të shëndetshme për vete dhe familjen çdo ditë.
 • Ushqim të shëndetshëm për fëmijët ose smuthi të freskët me përbërës natyral.
 • Nxjerrjen e sasisë maksimale të lëngut nga sasia minimale e ushqimit.
 • Të ruajë aromën e mirë dhe freskinë e lëngut gjatë.

Përfshinë dy shtojca për lëng ose smuthi.

Shtrydhësja Delimano Utile Slow vjen bashkëngjitur me dy skedarë - një me një prizë të ngushtë për të bërë lëng dhe një me një prizë të gjërë që është ideale për të bërë smuthi apo ushqime për fëmijë.

Shijojeni diferencën në një gotë të vetme.

Shtrydhësja Delimano Utile Slow është e mbushur me gjithçka që ju nevojitet për të pushtuar ditën! Një gotë dhe ju do të provoni ndryshimin midis lëngut të blerë në dyqan dhe lëngut të freskët.

DELIMANO UTILE SLOW JUICER

Informacione Shtesë

Avantazhet kryesore:

 • Përfshin 2 mbledhësit - për lëng dhe tul.
 • Përfshin 2 njësi - për të shtrydhur dhe smuthi/ ushqim bebesh.
 • E përshtatshme për perime, fruta dhe zarzvate me gjethe.
 • E madhe për të përgatitur lëngje, smuth, ushqime për fëmijë, arra me qumësht dhe më shumë.
 • Baza e mangazinimit, kordoni dhe këmbët kundër rrëshqitjes.
 • E lehtë për tu përdorur dhe pastruar.
 • Manual përdorimi në shqip
 • 10 Receta në shqip
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 200W; 80RPM
Pesha 4 kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star