Nuk keni produkte në shportë

Provo

Ekspres kafe Delimano

Photo
Video

Ekspres kafe Delux I vogël, i pa zhurmshëm dhe një pajisje praktike për pregatitjen e një kapuçino të shijshme, late makiato ose një dopjo ekspres. Ju mund të pregatisni 1 ose 2 filxhan në të njëjtën kohë, gjithashtu ka edhe funksionin e ngrohjes, filxhanet tuaj do të jenë të ngrohtë. Filloni ditën me një kafe perfekte në shtëpi. Fuqia: 1250 W. Madhësia 31x19x33cm.

Ekspres kafe Delimano
24.990 Lekë
14.994 Lekë Club5
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Ekspres kafe Delux I vogël, i pa zhurmshëm dhe një pajisje praktike për pregatitjen e një kapuçino të shijshme, late makiato ose një dopjo ekspres. Ju mund të pregatisni 1 ose 2 filxhan në të njëjtën kohë, gjithashtu ka edhe funksionin e ngrohjes, filxhanet tuaj do të jenë të ngrohtë. Filloni ditën me një kafe perfekte në shtëpi. Fuqia: 1250 W. Madhësia 31x19x33cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Një pajisje e vogël e përshtatshme për çdo shtëpi, e që nuk duhet të mungojë në asnje kuzhinë. Ekspres kafe me materiale cilësore plastik dhe çelik. Me fuqi 1250W dhe presion 15 bar për pregatitjen e kafes. Përmasa 31x19x33 cm. Kontroll dhe përdorimi i thjeshtë i dorezës kur kafja është gati, gjithashtu ekspresi ka dhe një dritë e cila ju tregon që është gati për tu përdorur.

Pjesa e poshte e cila është për mbledhjen e ujit qe pikon mund të hiqet dhe të lahet lehësisht.

Me anë të gypit të ekspresit ju mund të ngrohni qumshtin, dhe të pregatisni kapucino perfekte çdo mëngjes!

Ju mund të përdorni 1 ose 2 sita.

 

  • Pajisje e fuqishme – 1250W dhe 15 bar presion për 1250 ml ujë.
  • Dorezë dyshe - ju mund të pregatisni 1 ose 2 kafe në të njëjtën kohë!
  • Funksion për ngrohje – thjeshtë vendosni sipër ekspresit filxhanet dhe ato do të ruajnë nxehtësinë.
  • Punon pa zhurmë – më pak se 60dB.
  • E lehtë për tu pastruar – të gjitha pjesët të cilat hiqen që janë plastike ose çelik inox mund të lahen lehtësisht me dore.
  • Rezultate perfekte – kapucino, makiato apo dopjo ekspres – Filloni ditën me kafe perfekte. Falë filterit mbajtës ju mund të pregatisni 2 kafe në të njëjtën kohë!
  • Perfect milk foam – with milk frother device you can make delicious milk foam on every cappuccino.
  • Lehtësi në përdorim thjeshtë vetëm me një lëvizje, shtypni butoni dhe poziciononi dorezën - kafja juaj është gati!

Ekspresi për kafe është shumë i thjeshtë në përdorim. Mbushni depozitën e ujit, ndizni pajisjen - prisni që të ndizet drita blu. Ktheni dorezën në pozicionin e duhur dhe kafja juaj është gati në pak sekonda!

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star