Nuk keni produkte në shportë

Provo

Enë për makarona Delimano Tempo Presto

Photo
Video
-60%

Pregatisni shumë shpejt makaronat tuaja të preferuara me enën për makarora Delimano.

Enë për makarona Delimano Tempo Presto

Çmimi: 4.990 Lekë


Oferta: 1.996 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Pregatisni shumë shpejt makaronat tuaja të preferuara me enën për makarora Delimano.

Më shumë
Detajet e produktit

Pregatisni makaronat shpejt dhe lehtë

Ena për makarona e një cilesie të lartë e cila do t'ju ndihmojë për te pregatitur ujin për makaronat shumë shpejt dhe shumë lehtë.  Kjo enë ju ndihmon të pregatisni të gjitha llojet e makaronave në pak minuta. Ju mund të përdorni këtë enë jo vetëm për pregatitjen e makaronave, por gjithashtu ju mund të përdorni këte enë edhe për perimet si lakra, asparagus, etj. Ju mund të bëni kombinime të ndryshme gatimesh, makarona me perime dhe mund ti gatuani sëbashku.

Material çelik rezisten ndaj ndryshkjes dhe doreza të mbrojtura nga djegia

Për të garantuar sëbashku edhe sigurinë edhe jetëgjatisë në përdorim, për pregatitjen e ketij produkti janë përdorur standartet më të larta dhe materialet më të mira.

Dorezat plastike janë rezistente dhe të mbrojtura nga djegja, dhe ju lehtësisht mund të lëvizni tasin pa pasur nevoje për doreza mbajtese. Ene për makarona përputhet në mënyrë të përkryer me tenxheret Delimano Tempo Presto.

DELIMANO TEMPO PRESTO PASTA STEAMER

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • material çelik që nuk ndryshket
 • perfekte për gatim me avull, zjerje
 • bën të mundur kullimin e ujit shumë lehtë
 • nuk keni më nevojë të mbani tenxhere të rënda
 • nuk thyhet dhe shumë i lehtë në mirëmbajtje
 • përçues shumë i mirë i nxehtësisë

Rekomandohet për:

 • Të gjitha familjet
 • Prindërit e zënë me punë dhe duan të pregatisin vakte të shëndetshme për fëmijët e tyre
 • Për adhuruesit e makaronave
 • Për përdoruesit e tenxhereve Delimano Tempo Presto
Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali çelik inoks
Pesha 1.18 kg
Përmasat 24 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star