Nuk keni produkte në shportë

Provo

Dërrasë kuzhine për prerje Delimano Sempre

Photo
Video

Dërrasa e kuzhinës për prerje është prodhuar me material dru ahu. Ka nje dizajn modern dhe është rezistente.

Dërrasë kuzhine për prerje Delimano Sempre
1.690 Lekë
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Dërrasa e kuzhinës për prerje është prodhuar me material dru ahu. Ka nje dizajn modern dhe është rezistente.

Më shumë
Detajet e produktit

Dërrasë kuzhine për prerje

Dërrasa e kuzhinës për prerje është prodhuar me material dru ahu. Ka nje dizajn modern dhe është rezistente, nuk është përdorur llak për lyerjen e saj. Ajo mund të përdoret në kuzhinë për prerjen e produkteve të ndryshme dhe gjithashtu mund të përdoret edhe si tabaka. Ajo ka nja hapesire ku mund të kapet apo të varet nese nuk jeni duke e përdorur.

DELIMANO SEMPRE CUTTING BOARD

Informacione Shtesë

Mirëmbajtja dhe pastrimi

Për pastrimin e produktit ju nuk duhet të përdorni detergjentë të ashpër pasi ato mund të dëmtojne materialin e saj. Pastrojeni atë me një leckë të lagur, nuk këshillohet të lahet në lavastovilje. Ne ju këshillojmë të lani atë me dorë dhe ujë të ngrohtë dhe detergent. Gjithashtu qëndrimi në ujë për një kohë të gjatë nuk rekomandohet.

Të dhëna teknike
Materiali dru ahu
Pesha 0,842 kg
Përmasat 23 x 33 x 1,7cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality