Nuk keni produkte në shportë

Provo

Dry Cooker Delimano Ceramica Delicia

Photo
Video
-30%

Produkti më i shitur, DRY COOKER, rikthehet sërisht dhe për më tepër me një shtresë qeramike e cila është më e mira në treg - Ceramica Forte. Me një dizajn të veçantë, një hapësirë me vrima në mes të tiganit e cila do të bëjë të mundur qarkullimin e ajrin gjatë gatimin duke i dhënë më shumë aromë dhe shije gatimeve tuaja.

 • Qeramika gatuan më shpejt - kurseni kohë & para
 • Dizajn modern Italian, prodhuar në Itali
 • Sipërfaqe unike e cila nuk ngjit
 • Më shumë vitamina, minerale, më shumë shije
 • Më shumë se 2 milion produkte të shitura
 • Më shumë se 15 vite në treg
Dry Cooker Delimano Ceramica Delicia

Çmimi: 4.990 Lekë


Oferta: 3.490 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Produkti më i shitur, DRY COOKER, rikthehet sërisht dhe për më tepër me një shtresë qeramike e cila është më e mira në treg - Ceramica Forte. Me një dizajn të veçantë, një hapësirë me vrima në mes të tiganit e cila do të bëjë të mundur qarkullimin e ajrin gjatë gatimin duke i dhënë më shumë aromë dhe shije gatimeve tuaja.

 • Qeramika gatuan më shpejt - kurseni kohë & para
 • Dizajn modern Italian, prodhuar në Itali
 • Sipërfaqe unike e cila nuk ngjit
 • Më shumë vitamina, minerale, më shumë shije
 • Më shumë se 2 milion produkte të shitura
 • Më shumë se 15 vite në treg
Më shumë
Detajet e produktit

Përdorni enët e gatimit më inovative

Tigani Dry Cooker është pjesë e linjës më të re të enëve të kuzhinës Delimano Ceramica Delicia prodhuar me material alumin të përparuar dhe smalt silikoni blu në pjesën e jashtme dhe harmonizimin e efektit të gurit me qeramikën CeramicaForte në veshjen e brëndshme e cila është qeramika më e mirë organike e disponueshme në treg në ditet e sotme. Një element i rëndësishëm në kuzhinën tuaj, ky tigan është dizenjuar në formë të veçantë ku në mesine tij është një sipërfaqe e ngritur me vrima e cila bën të mundur qarkullimin e ajrin në brëndësi të tiganit duke ruajtur të gjitha vlerat ushqyese të ushqimeve që do të gatuani.

Mëngjes i pasur me vlera ushqyese

Sepse Delimano CeramicaForte është shumë e lëmuar dhe jo poroze, ju duhet thjeshtë një pikë vaj për të lyer të gjithë sipërfaqen e tiganit. Një përçues i përkryer i nxehtësisë, veshja e brendshme CeramicaForte gatuan ushqimin që vendoset në sipërfaqen e nxehtë duke ruajtur vlerat ushqimore dhe aromën .

Efekti i Gurit në Stilin Modern dhe të Sofistikuar Italian

Prodhuar në bashkëpunim me furnitor Italian, tigani per skuqje Delimano Ceramica Delicia është prodhuar me një dizajn tërheqës dhe modern: smaltin e silikonit blu në veshjen e jashtme me harmonizimin e efektit të gurit dhe shtresës qeramikë në pjësën e brendshme. Shkëlqim dhe stil modern që përshtatet në çdo kuzhinë.

Avantazhet kryesore të linjës Delicia!

 • 1. Shtresa më e Mirë e Qeramikës në Tregun e Sotëm

  Qeramika e re CeramicaForte nuk do të gërvishtet, cifloset apo të plasaritet. Nuk lë njolla, nuk ngjit, rezistente dhe më jetëgjatë se market e tjera, kjo alternative inovative ofron zgjidhjen më të mirë për enët e kuzhinës në tregun e sotëm.

 • 2. Vetëm një pikë vaj

  Veshja e brendshme CeramicaForte ju siguron të gatuani shëndetshëm vetëm duke hedhur një pikë vaj mbi siperfaqen e enës dhe ushqimet nuk do të ngjisin. Në këtë mënyrë ushqimet tuaja do të kenë më pak kalori dhe kolesterol, dhe ju do të ushqeheni shëndetshëm.

 • 3. Efekti i Gurit në Stilin Modern dhe të Sofistikuar Italian

  Prodhuar në Itali, enët e linjes Delimano Ceramica Delicia me një dizajn tërheqës dhe modern: smaltin e silikonit blu në veshjen e jashtme me harmonizimin e efektit të gurit dhe shtresës qeramikë në pjësën e brendshme. Shkëlqim dhe stil modern që përshtatet në çdo kuzhinë.

Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, qeramik
Materiali bazë alumin
Materiali i brendshëm qeramik

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star