Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kapak me vakum 2 copë Brava

Photo
Video

Mënyra më e lehtë për të ruajtur ushqimet

Kapak me vakum për të ruajtur të freskëta ushqimet dhe për të pasur një kuzhinë të pastër e të mirë organizuar.

 • Ruan freskinë e ushqimeve dhe mbrojini nga bakteriet
 • Kapakët mund të përdoren në çdo sipërfaqe (pjatë, tenxhere, tas, dërrase kuzhine...)
 • Mund të përdoren në frigorifer, ngrirje, lavastovilje dhe në mikrovale
 • Diametri: 20 dhe 25 cm
Kapak me vakum 2 copë Brava
1.790 Lekë
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Mënyra më e lehtë për të ruajtur ushqimet

Kapak me vakum për të ruajtur të freskëta ushqimet dhe për të pasur një kuzhinë të pastër e të mirë organizuar.

 • Ruan freskinë e ushqimeve dhe mbrojini nga bakteriet
 • Kapakët mund të përdoren në çdo sipërfaqe (pjatë, tenxhere, tas, dërrase kuzhine...)
 • Mund të përdoren në frigorifer, ngrirje, lavastovilje dhe në mikrovale
 • Diametri: 20 dhe 25 cm
Më shumë
Detajet e produktit

Të përshtashme për çdo sipërfaqe

Kapakët me vakum Delimano Brava Smart Toppers do të ndryshojnë mënyrën se si ju ruani ushqimet dhe organizoni kuzhinën tuaj. Thjeshtë vendoseni mbi pjatë, tenxhere, dërrasën e kuzhinës, tas, bufe apo mbi çdo sipërfaqe të lëmuar ku mund të krijohet vakum dhe shtypni butonin që të siguroheni që është krijuar vakumi.

 • Tasa

 • Tigan

 • Pjata

 • Derrase kuzhine

Ruani ushqimet, 4 hapa të thjeshtë

 • Vendosni

 • Shtypni butonin

 • Provojeni

 • Parandaloni derdhjen

 

Kudo dhe kurdo

Tani ju mund të organizoni më mirë se më parë kuzhinë tuaj duke ruajtur ushqimet në frigorifer, ngrirje apo për ta ngrohur më vonë në mikrovale.

 • Për ngrirje

 • Për frigorifer

 • Për mikrovale

 • Lahen në lavastovilje

Kapakët me vakum Delimano Brava Smart Toppers jo vetëm që mbrojnë ushqimet tuaja nga bakteriet por gjithashtu ju ndihmojnë të keni një kuzhinë të pastër dhe të rregullt në çdo moment. Këto kapak revolucionar parandalojnë derdhjen e ushqimit, dhe ju nuk keni pse të shqetësoheni për rrëmujën e krijuar apo frigoriferin që do të bëhet pis. Kapakët me vakum nuk lejojnë që aroma të shpërndahet në shtëpi kështu kuzhina juaj do të jetë një ambjent i këndshëm për familjen apo miqtë tuaj.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star