Nuk keni produkte në shportë

Provo

Barbeky Vertikale Delimano

-50%

Barbeky vertikale e brëndshme e cila mund të përdoret për të pjekur mishin, pulën dhe perimet për deri në 7 persona. Përfshin 6 shkopa shishqebapi dhe një pjatë në pjesën e poshtme e cila përdoret si bazamant për të mbajtur mishin. Ideale për gatime të ndryshme si:

 • shishqebap
 • pulë të pjekur
 • gjiro
 • peshk dhe prodhime deti
 • perime si karrota, qepë, speca etj.
Barbeky Vertikale Delimano

Çmimi: 7.990 Lekë


Oferta: 3.990 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Barbeky vertikale e brëndshme e cila mund të përdoret për të pjekur mishin, pulën dhe perimet për deri në 7 persona. Përfshin 6 shkopa shishqebapi dhe një pjatë në pjesën e poshtme e cila përdoret si bazamant për të mbajtur mishin. Ideale për gatime të ndryshme si:

 • shishqebap
 • pulë të pjekur
 • gjiro
 • peshk dhe prodhime deti
 • perime si karrota, qepë, speca etj.
Më shumë
Detajet e produktit

Pregatisni lloje të ndryshme shishqebapësh në shtëpinë tuaj

Me paisjen më të re nga Delimano është shumë e thjeshtë për të sjellë shijen identike të ushqimeve menjëherë në kuzhinën tuaj. Një zgjidhje ideale për të pregatitur shishqebap të shijshëm dhe vakte të shijshme për të gjithë familjen. Ju mund të pregatisni:

 • shishqebap
 • pulë të pjekur
 • gjiro
 • peshk dhe prodhime deti
 • perime si karrota, qepë, speca etj.

Thjeshtë vendosni mishin dhe lereni të piqet

Barbekyja vetikale Delimano përfshin 6 shkopa çeliku me të cilat ju mund të pregatishni shishqebap me mish dhe perime të ndyshme dhe ndërkohë në shkopin qëndror ju mund të piqni mishin për doner apo mund të piqni një pulë. Ju duhet thjeshtë të vendosni mish në shkopat e çelikut në mënyre vertiakale dhe boshti rrotullues i kesaj paisje do të bejë pjesën e mbetur, avanatazhi i saj është që mund të përdoret për tu shërbyer 7 perosonave në të njejten kohë!

DELIMANO CHEF VERTICAL BBQ

Informacione Shtesë

Avanatazhet:

 • rezultate ideale pjekje si pasojë e rrotullimit të vazhdueshëm
 • perfekte për të pjekur mishin, shishqebap, gjiro, pulë, peshk dhe perime
 • boshti qëndror mund të përdoret për të pjekur një pulë
 • pjata e cila përdoret për të mbajtur yndyrën që nxjerr mishi gjatë pjekjes -  ushqime të shijshme pa shumë yndyrë
 • e lehtë për tu përdorur
 • e lehtë për tu pastruar

 

Rekomanodohet për:

 • Për këdo që dëshiron të shijojë shijen origjinale të barbeky-s
 • Individët të cilët preferojnë të gatuajnë lloje të ndryshme zarzavatesh dhe mishi
 • Individët të cilët janë duke kërkuar një mënyrë të shëndetshme për të pregatitur mishin
 • Familjet dhe individët të cilët janë duke kërkuar një paisje efiçente, të lehtë për tu përdorur dhe për tu mirëmbajtur.

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

Vlerësuar nga Suzana Cecollari

27/12/2016

paisja babeky vertikale eshta ultra
kam bere me te shishqebap kam pregatutu roast beef ushqim anglez e shume te tjera

Produktet 1