Nuk keni produkte në shportë

Provo

Thikë 5 cm shumëpërdorimshe Delimano Astoria

Photo
Video
-71%

Thikë 5cm e cila përdoret për prerjen e porcioneve të vogla. Me material inox dhe dorezë shumë të butë dhe praktike në përdorim.

Thikë 5 cm shumëpërdorimshe Delimano Astoria

Çmimi: 2.690 Lekë


Oferta: 790 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Thikë 5cm e cila përdoret për prerjen e porcioneve të vogla. Me material inox dhe dorezë shumë të butë dhe praktike në përdorim.

Më shumë
Detajet e produktit

Delimano Astoria – dizenjuar për një jetesë moderne

Thikat e inoksit Japoneze Delimano Astoria të dizenjuara specifikisht për saktësi në copëtim dhe prerje. Material inox i cili është shumë i mprehtë dhe preçiz në prerje dhe rezistent ndaj ndryshkut.

Aksesorët e duhur për kuzhinën

Kjo thikë është e përshtatshme dhe përdoret për një shumëllojshmëri produktesh në kuzhinë. Për prerjen e racioneve të mishit dhe frutave, por gjithashtu edhe për të qëruar apo prerë zarzavate të ndryshme. Falë cilësisë së materialit të inox-it kjo thikë do të qëndrojë për shumë vite në kuzhinën tuaj. Dorezë ergonomike për më shumë lehtësi në përdorim.

Dhe si për të gjithë aksesorë cilesorë të kuzhinës, rekomandohet të lahet me dorë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star