Nuk keni produkte në shportë

Provo

Thike Buke Delimano Astoria

Photo
Video
-73%

Thikë buke 20 cm për prerje preçize të bukës. Material cilësor inox i cili është rezistent ndaj ndryshkjes dhe me dorezë ergonomike për më shumë lehtësi në përdorim.

Thike Buke Delimano Astoria

Çmimi: 3.690 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Thikë buke 20 cm për prerje preçize të bukës. Material cilësor inox i cili është rezistent ndaj ndryshkjes dhe me dorezë ergonomike për më shumë lehtësi në përdorim.

Më shumë
Detajet e produktit

Delimano Astoria – dizenjuar për një jetesë moderne

Thikat e inoksit Japoneze Delimano Astoria të dizenjuara specifikisht për saktësi në copëtim dhe prerje. Material inox i cili është shumë i mprehtë dhe preçiz në prerje dhe rezistent ndaj ndryshkut.

Nuk ka më thërrime buke

Thika e bukës 20 cm e cila përdoret për prerjen e bukës është shumë e mprehtë dhe gjithashtu mund të përdoret edhe për bukën e butë. Falë cilësisë së materialit të inox-it kjo thikë do të qëndrojë për shumë vite në kuzhinën tuaj. Dorezë ergonomike për më shumë lehtësi në përdorim.

Dhe si për të gjithë aksesorë cilesorë të kuzhinës, rekomandohet të lahet me dorë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star