Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çantë sportive Seaberg Top Shop 24/7

Photo
Video
-50%

Çantë sportive për palestër apo kur udhëtoni, me material poliester dhe rezistente ndaj ujit, dizenjuar me dy doreza mbajtëse për më shumë lehtësi për tu mbajtur. 

 • rezistente ndaj ujit
 • shumë e fortë dhe rezistente
 • e lehtë në peshë
 • dorezë mbajtëse praktike
 • me xhepa për të vendosur aksesoret
 • me material që mundëson ajrosjen
Çantë sportive Seaberg Top Shop 24/7

Çmimi: 5.990 Lekë


Oferta: 2.990 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Çantë sportive për palestër apo kur udhëtoni, me material poliester dhe rezistente ndaj ujit, dizenjuar me dy doreza mbajtëse për më shumë lehtësi për tu mbajtur. 

 • rezistente ndaj ujit
 • shumë e fortë dhe rezistente
 • e lehtë në peshë
 • dorezë mbajtëse praktike
 • me xhepa për të vendosur aksesoret
 • me material që mundëson ajrosjen
Më shumë
Detajet e produktit

Çantë sportive për palester apo kur udhëtoni, me material poliester dhe rezistente ndaj ujit, dizenjuar me dy doreza mbajtëse për më shumë lehtësi për tu mbajtur. 

Kjo çante ka xhepin e madh me zinxhir, një xhep për këpucët i cili ka mundësi edhe për ajrosje, dhe një xhep i cili mund të përdoret për peshqirët apo rrobat e palara.

Xhepi mbrapa është i përstatshëm për të vendosur celularin apo sendet personale. 

Çanta sportive Seaberg është prodhuar me materiale rezistente dhe kundra ujit kështu rrobat tuaja do të jenë të sigurta edhe nese dyshemeja është e lagur. 

Avantazhet:

 • rezistente ndaj ujit
 • shumë e fortë dhe rezistente
 • e lehtë në peshë
 • dorezë mbajtëse praktike
 • me xhepa për të vendosur aksesoret
 • me material që mundëson ajrosjen

SEABERG 24/7 SPORTS BAG

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star