Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çantë shpine Urban Top Shop 24/7

Photo
Video
-50%

Çanta e shpinës Seaberg është ideale për botën dixhitale për të organizuar, mbrojtur dhe sistemuar çdo gjë që ju duhet. E përshtatshme për përdorim të përditshëm apo edhe për udhëtime, kapacitet deri në 20 Litra.

 • material cilesorë
 • rezistente
 • rripa krahu dhe dozera të rehtashme
 • kundra ujit
 • me shumë xhepa për të organizuar aksesorët tuaj
 • xhep për shishe
Çantë shpine Urban Top Shop 24/7

Çmimi: 5.990 Lekë


Oferta: 2.990 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Çanta e shpinës Seaberg është ideale për botën dixhitale për të organizuar, mbrojtur dhe sistemuar çdo gjë që ju duhet. E përshtatshme për përdorim të përditshëm apo edhe për udhëtime, kapacitet deri në 20 Litra.

 • material cilesorë
 • rezistente
 • rripa krahu dhe dozera të rehtashme
 • kundra ujit
 • me shumë xhepa për të organizuar aksesorët tuaj
 • xhep për shishe
Më shumë
Detajet e produktit

Çanta e shpinës Seaberg është ideale për botën dixhitale për të organizuar, mbrojtur dhe sistemuar çdo gjë që ju duhet. E përshtatshme për përdorim të përditshëm apo edhe për udhëtime, kapacitet deri në 20 Litra. Xhepi i sigurte per te ruajtur dhe mbrojtur dokumentat tuaja te rendesishme gjate udhetimeve. Gjithashtu kjo cante ka edhe nje xhep te pershtashem per te marre me vete edhe shishe uji apo lengjet tuaja te preferuara. Falë strukturës dhe materialit Air X System do të bëjë të mundur ajërosje optimale. Dizenjuar dhe prodhuar me materiale rezistente.

 • Materiali: 100% poliestër
 • Përmasa: 42x31x15 cm
 • Volumi: 20 L
 • Pesha: 0,8 kg
 • Mirëmbajtja: lahet me dorë
 • Paketimi: me etiketë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star