Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çantë shpine sportive Seaberg Top Shop 24/7

Photo
Video
-50%

Çantë shpine spotive, praktike dhe shumë e rehatshme. Xhep i brëndshëm ku ju mund të vendosni edhe atletet apo këpucët.

 • material cilesorë
 • rezistente
 • rripa krahu dhe dozera të rehtashme
 • kundra ujit
 • me shumë xhepa për të organizuar aksesorët tuaj
 • xhep për shishe
Çantë shpine sportive Seaberg Top Shop 24/7

Çmimi: 5.990 Lekë


Oferta: 2.990 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Çantë shpine spotive, praktike dhe shumë e rehatshme. Xhep i brëndshëm ku ju mund të vendosni edhe atletet apo këpucët.

 • material cilesorë
 • rezistente
 • rripa krahu dhe dozera të rehtashme
 • kundra ujit
 • me shumë xhepa për të organizuar aksesorët tuaj
 • xhep për shishe
Më shumë
Detajet e produktit

Çantë shpine spotive, praktike dhe shumë e rehatshme. Xhep i brëndshëm ku ju mund të vendosni edhe atletet apo këpucët. Xhepat janë të ndarë dhe ju mund të vendosni dhe të ndani rrobat edhe nëse ato janë pis pas stervitjes apo aktivieteve tuaja sportive. Xhep kryesor të cilin mund ta përdorni për të mbajtur të gjithë aksesorët e tjerë është i madh dhe i organizuar mirë. Xhepi me rrjetë i përshtashëm për shishen e ujit e cila është e domosdoshme gjatë udhëtimeve sportive. Çantë shpine me dy krah dhe me një dorezë mbajtëse. Falë strukturës dhe materialit Air X System do të bëjë të mundur ajërosje optimale. Dizenjuar dhe prodhuar me materiale rezistente.

 • Materiali: 100% poliester 
 • Përmasa: 47x34,5x23 cm
 • Volumi: 36 L
 • Pesha: 0,8 kg
 • Mirëmbajtja: lahet me dorë
 • Paketimi: me etikete

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star