Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çantë praktike Urban Top Shop 24/7

Photo
Video
-50%

Çanta Seaberg urban shumë e rehatshme dhe praktike. Kjo çantë ka shumë xhepa ku ju mund të organizoni dhe sistemoni gjërat që mbani me vete.

 • material cilesorë
 • rrip krahu dhe dozerë e rehtashme
 • kundra ujit
 • me shumë xhepa për të organizuar aksesorët tuaj
 • xhep për shishe
 • e përshtatshme edhe për laptop
Çantë praktike Urban Top Shop 24/7

Çmimi: 5.990 Lekë


Oferta: 2.995 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Çanta Seaberg urban shumë e rehatshme dhe praktike. Kjo çantë ka shumë xhepa ku ju mund të organizoni dhe sistemoni gjërat që mbani me vete.

 • material cilesorë
 • rrip krahu dhe dozerë e rehtashme
 • kundra ujit
 • me shumë xhepa për të organizuar aksesorët tuaj
 • xhep për shishe
 • e përshtatshme edhe për laptop
Më shumë
Detajet e produktit

Çanta Seaberg urban ka një xhep ku ju mund të vëndosni edhe laptopin me përmasë deri në 15,4".  Shumë e rehatshme dhe praktike. Kjo çantë ka shumë xhepa ku ju mund të organizoni dhe sistemoni gjërat që mbani me vete. Pjesë anësore me rrjetë ku mund të mbani shishe uji për të qënë të hidratuar dhe të freskët. Rrip krahu i cili mund të rregullohet sipas dëshirës për t'ju ofruar më shumë lehtësi. Falë strukturese dhe materilit Air X System do të bëjë të mundur ajërosje optimale. Dizenjuar dhe prodhuar me materiale rezistente.

 • Materiali: 100% poliestër
 • Përmasa: 39,5x30,5x12 cm
 • Volumi: 14 L
 • Pesha: 0,8 kg
 • Mirëmbajtja: lahet me dorë
 • Paketimi: me etiketë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star