• Transport i shpejtë me korrier
 • Produkte të Çertifikuara
 • 100% garanci
Fito Ulje

Me rrotën e fatit të gjithë fitojnë 5-99% Ulje! Loja mbaron pas

Kosmodisk Classic

-50%

ID: 100082370

0 KomenteVlerësimi

Kosmodisku është mjet i thjeshtë dhe efektiv, i testuar klinikisht, i cili zvogëlon deri në 80% apo eleminon dhembjen e shpinës, pa asnjë efekt anësor.

Shpina juaj do t'ju jetë mirënjohëse!

Çmimi normal: 8.490 Lekë

Çmimi 4.250 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Shpina juaj do t'ju jetë Mirënjohëse!

Kosmodisku është mjet i thjeshtë dhe efektiv, i cili zvogëlon apo eleminon dhembjen e shpinës.

Përbëhet nga dy pjesë: një e gjatë për për të gjithë shtyllën kurrizore dhe një pjesë të shkurtër për pjesën e poshtme të shpinës. Kosmodisk është i testuar klinikisht dhe rezultatet e testit tregojnë se dhimbja e shpinës përmirësohet deri në 80%.

Nuk ka efekte anësore dhe mund të përdoret shumë mirë e me sukses bashkë me metoda të tjera terapeutike, qofshin tradicionale apo moderne.

Shtoni Kosmodisk në listën tuaj të blerjes, dhe kështu lehtësoni ose zhdukni plotësisht dhimbjen e shpinës.

Kosmodisk është i rehatshëm, portativ, plotësisht i lakueshëm, i lehtë për t’u përdorur dhe nuk ka efekte anësore.

Ai mund të vishet madje edhe poshtë rrobave dhe përshtatet plotësisht me formën e shpinës suaj.

Avantazhe

Avantazhet:

 • Qetësim i dhembjes së shpinës gjatë përdorimit
 • Veti terapeutike
 • I rehatshëm
 • Elastik, plotësisht i lakueshëm
 • Nuk ka efekte të dëmshme anësore
 • Trajtim pa barna industriale mjekësore
 • Praktik në përdorim (edhe poshtë rrobave)
 • Përshtatet me lehtësi
 • Lehtëson dhembjet e shpinës
 • Parandalon krijimin e dhembjes së shpinës
Rekomandime

Kosmodisku është një mjet i testuar klinikisht

 • Kosmodisku është një mjet i thjeshtë dhe efektiv, i cili zvogëlon apo eliminon dhembjet e shpinës.
 • Bazuar në rezultatet e testeve klinike, rreth 80% e njerëzve ndjejnë një lehtësim të dhembjes së shpinës, dhembja reduktohet ose zhduket.
 • Nuk ka efekte anësore dhe mund të përdoret shumë mirë e me sukses bashkë me metoda të tjera terapeutike, si ato tradicionale dhe ato moderne.
 • Përbëhet nga dy pjesë: një të gjatë që vendoset përgjatë shtyllës kurrizore dhe një të shkurtër për pjesën e poshtme të shpinës.

Per te gjitha ata qe kane dhimbje shpine

 • Per te gjithe ata qe duan rehati

  Eshte i rehatshem dhe nuk pengon aktivitetin tuaj te perditshem

 • Per ata qe kane tension muskular

  Stimulon muskujt dhe gjeneron ngohtesine per te qetesuar tensionin e muskujve

 • Per ata qe kane nevoje per mbeshtetje shtese

  Dizenjuar per personat qe rrin ulur per nje kohe te gjate

 • Per te gjithe ata qe kane dhimbje shpine

  Keshilluar me eksperte dhe atlete dhe garanton efekte pozitive

Info teknike

Ne paketim përfshihet:

 • 1 x pjese e gjate per shtyllen kurrizore
 • 1 x pjesa e shkurter per mesin

Çmimi normal: 8.490 Lekë

Çmimi 4.250 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!

Na telefono

Për ndihmë me blerje, këshilla dhe porosi na telefononi në 04 451 44 00

Operatorët tanë do të jenë në dispozicion për këshillat, sugjerimet dhe pyetjet tuaja.