Nuk keni produkte në shportë

Provo

Bluzë Top Shop Slim 'n Lift Caresse Top

Photo
Video
-70%

Slim’N Lift Caresse ka stil dhe ju bën të dukeni joshëse ashtu siç ju vërtet dëshironi të dukeni. Mund ta vishni poshtë xhaketës, apo si pjesë e veshjes tuaj.

E disponueshme në masat:

 • Bluza :M, L, XL

Dy ngjyra:

 • E zezë dhe Bezhë
Bluzë Top Shop Slim 'n Lift Caresse Top

Çmimi: 5.490 Lekë


Oferta: 1.640 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Slim’N Lift Caresse ka stil dhe ju bën të dukeni joshëse ashtu siç ju vërtet dëshironi të dukeni. Mund ta vishni poshtë xhaketës, apo si pjesë e veshjes tuaj.

E disponueshme në masat:

 • Bluza :M, L, XL

Dy ngjyra:

 • E zezë dhe Bezhë
Më shumë
Detajet e produktit

Slim’N Lift Caresse ka stil dhe ju bën të dukeni joshëse ashtu siç ju vërtet dëshironi të dukeni. Si pjesë dekorative e dekoltesë së fustanit tuaj, poshtë xhaketës, por edhe duke e veshur më vete. Duket si një bluzë e lezetshme, por në fakt dobëson pamjen tuaj,  zbut linjat dhe ngre format e trupit tuaj, aty ku ju dëshironi!

Sekreti qëndron tek material i dizenjuar për dobësim dhe tonfikim të formave.

Slim N Lift Caresse:

 • Rregullon
 • Ngre
 • Mbeshtet

Materiali i saj ndihmon në ajrosjen dhe përkedheljen e lekurës tuaj, ju do të ndiheni më joshëse se kurrë. 

Ideatoret e modes Slim’N Fit kanë dobësuar pamjen e miliona grave. Tani, me Caresse, ju mund të vishni të sigurta çdo gjë nga garderoba juaj. Mund ta vishni poshtë xhaketës, apo si pjesë e veshjes tuaj. Nuk keni më arsye të fshiheni!

SLIM N LIFT CARESSE TOP

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • heq dhe jep formë pikërisht aty ku ju keni nevojë për të
 • zvogëlon belin tuaj dhe heq disa centimetra nga masa juaj
 • siguron forma perfekte te trupit
 • e hollë, e butë dhe e lehtë për të ndjerë rehatinë gjatë gjithë ditës
 • përshtatet shumë mirë në çdo trup
 • me dantelle, moderne dhe elegante
 • të përshtatshme për çdo femër

 

Rekomandohet veçanërisht për gratë që:

 • me padurim duan të heqin disa centimetra nga beli i tyre
 • duan të përfitojnë forma perfekte ne bust dhe bel
 • për veshje moderne dhe për tu dukur më e hollë
 • për të shijuar ndjesinë e rehatisë

 

 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star