Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Artikujt

1-10 nga 17

Page:
 1. 1
 2. 2
 • Çfarë thone yjet për 2017?

  Çfarë thone yjet për 2017?

  A ka ardhur 2017? Po, koha fluturon kur ju jeni të gëzuar! Shpresojmë që 2016 të ketë qenë një vit i mirë për ju - dhe në qoftë se nuk ka qënë, ditë më të mira me siguri do të vijnë... A doni të dini nëse ato do të vijnë së shpejti? Le të shohim se çfarë tregojnë yjet për jetën tuaj në vitin 2017!

 • 5 këshilla fantasike që më në fund do t’ju ndihmojnë të ngriheni në detyrë në 2016

  5 këshilla fantasike që më në fund do t’ju ndihmojnë të ngriheni në detyrë në 2016

  Viti i Ri eshte koha perfekte per fillime te reja, apo jo? Keni punuar shume gjate muajve apo viteve te fundit, apo jo? Atehere pse perkushtimi juaj nuk eshte shperblyer me nje rritje ne detyre ende? Kete nuk mund ta dime ne por ne mund tju tregojme sesi te rrisni mundesite qe me ne fund te fitoni ngritjen ne detyre qe meritoni ne 2016.

 • 10 gjëra të habitshme që gratë bëjnë shumë herë më mirë se burrat

  10 gjëra të habitshme që gratë bëjnë shumë herë më mirë se burrat

  Zakonisht, gratë janë konsideruar si seksi më i dobët, por ka mijëra e mijëra gjëra të ndryshme që gratë bëjnë shumë herë më mirë se meshkujt! 8 Marsi është Dita Ndërkombëtare e Gruas dhe me shumë kënaqësi do t’ju paraqesim 10 gjëra të habitshme, (në mesin e atyre mijëra e mijëra) që gratë bëjnë shumë herë më mirë se burrat. A jeni gati? Le të vazhdojmë, pra!

 • Ndjeheni te fryre pas pushimeve? Zbuloni programin 8 ditor!

  Ndjeheni te fryre pas pushimeve? Zbuloni programin 8 ditor!

  Ndjesia e fryrjes nuk eshte i vetmi problem i sezonit pas pushimeve, Eshte gjithashtu dhe lodhja derrmuese, dhimbja e stomakut dhe e kokes, depresioni dhe gjera te tjera te pakendeshme qe do tju bejne te doni te rrini ne shtrat gjate gjithe dites, Mund ta beni kete sigurisht por programi 8 ditor i detoksit mund te jete nje ide edhe me e mire ne fund te fundit.

 • Si te ndiheni ngrohte gjate neteve te gjata dhe te ftohta te dimrit

  Si te ndiheni ngrohte gjate neteve te gjata dhe te ftohta te dimrit

  Po, po, te gjithe e dime se dimri duket i kendshem dhe se eshte periudha e Krishtlindjeve e Vitit te Ri dhe shume diteve te tjera zbavitese, por a duhet te jete patjeter kaq i ftohte? Ndoshta ne mund t’jua bejme kete dimer pak me te kendshem duke ju treguar disa keshilla se si ta mbani veten ngrohte gjate neteve te dimrit.

 • 7 gjera zbavitese qe mund te beni per te larguar merzine e Janarit

  7 gjera zbavitese qe mund te beni per te larguar merzine e Janarit

  Wow! Dhjetori ishte emocionues apo jo? Krishlindjet, Viti i Ri, festat e pafundme dhe festimet me miqte dhe familjen kaluan me vitin qe shkoje dhe fillimi i ketij viti eshte pak i avashte dhe i merzitshem, si gjithemone. Po sikur ta beni pak me emocionues? Ketu do te lexoni 7 gjera zbavitese qe mund te beni per te larguar merzine gjate muajit Janar.

 • Jeni gati për Black Friday?

  Jeni gati për Black Friday?

  Black Friday, dita e “pazarit të fundit”, është shumë afër. Dita e cila shënon jo-zyrtarishtë fillimin e periudhës së blerjeve të krishlindjeve dhe një mundësi fantastike për të përfituar nga zbritjet dhe ofertat ekstreme. Jeni gati për Black Friday?

 • Fakte interesante për Black Friday

  Fakte interesante për Black Friday

  Çfarë dini për Black Friday? Është më shumë se thjesht një ditë e blerjeve të mëdha për Krishtlindje, mund të jetë zbavitëse, e rrezikshme, e çmeëdur, interesante, e jashtëzakonshme, e lirë, shokuese. Kemi përmbledhur disa fakte interesante lidhur me këtë ditë, vijoni me leximin dhe njihuni më shumë me Black Friday.        

 • Çudira rreth Black Friday

  Çudira rreth Black Friday

  A keni dëgjuar për Black Friday? Është dita pas ditës së falenderimeve në SHBA, kur fillon sezoni i blerjeve për krishlindjet, rradhët e mëdha nëpër dyqane për Black Friday nuk janë të vetmet probleme të pakëndeshme me të cilat do përballeni. Gjatë vitit të kaluar kanë ndodhur shumë ngjarje të çuditshme. Vijoni me leximin e tyre. 

 • Avantazhet e Kuponit

  Avantazhet e Kuponit

  Nëse ju keni marrë një kod kuponi i cili ju jep Ulje ose dhurata ose ndonjë avantazh tjetër, këtu mund të shihni si të përfitoni nga ky kupon.

  Mos harroni: Kodi i kuponit nuk aplikohet për produktet që janë në ofertë ose kanë ulje çmimi. Uljet nuk janë veprime kumulative.

1-10 nga 17

Page:
 1. 1
 2. 2