Nuk keni produkte në shportë

Provo

Artikujt

1-10 nga 31

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 • Çfarë zbulojnë yjet në lidhje me jetën tuaj në vitin 2018?

  Çfarë zbulojnë yjet në lidhje me jetën tuaj në vitin 2018?

  Si ishte viti i kaluar për ju? Mirë, keq, ndoshta pak nga të dyja? Nëse ishte një vit i mirë, ju me siguri dëshironi që fati juaj të vazhdojë, apo jo? Dhe në qoftë se ishte i keq, ju sigurisht shpresoni për një vit më të mire apo jo? Le të shohim se çfarë yjet janë të gatshëm për të zbuluar në lidhje me jetën tuaj në 2018 ...
 • 5 këshilla fantasike që më në fund do t’ju ndihmojnë të ngriheni në detyrë në 2016

  5 këshilla fantasike që më në fund do t’ju ndihmojnë të ngriheni në detyrë në 2016

  Viti i Ri eshte koha perfekte per fillime te reja, apo jo? Keni punuar shume gjate muajve apo viteve te fundit, apo jo? Atehere pse perkushtimi juaj nuk eshte shperblyer me nje rritje ne detyre ende? Kete nuk mund ta dime ne por ne mund tju tregojme sesi te rrisni mundesite qe me ne fund te fitoni ngritjen ne detyre qe meritoni ne 2016.

 • 10 gjëra të habitshme që gratë bëjnë shumë herë më mirë se burrat

  10 gjëra të habitshme që gratë bëjnë shumë herë më mirë se burrat

  Zakonisht, gratë janë konsideruar si seksi më i dobët, por ka mijëra e mijëra gjëra të ndryshme që gratë bëjnë shumë herë më mirë se meshkujt! 8 Marsi është Dita Ndërkombëtare e Gruas dhe me shumë kënaqësi do t’ju paraqesim 10 gjëra të habitshme, (në mesin e atyre mijëra e mijëra) që gratë bëjnë shumë herë më mirë se burrat. A jeni gati? Le të vazhdojmë, pra!

 • Ndjeheni te fryre pas pushimeve? Zbuloni programin 8 ditor!

  Ndjeheni te fryre pas pushimeve? Zbuloni programin 8 ditor!

  Ndjesia e fryrjes nuk eshte i vetmi problem i sezonit pas pushimeve, Eshte gjithashtu dhe lodhja derrmuese, dhimbja e stomakut dhe e kokes, depresioni dhe gjera te tjera te pakendeshme qe do tju bejne te doni te rrini ne shtrat gjate gjithe dites, Mund ta beni kete sigurisht por programi 8 ditor i detoksit mund te jete nje ide edhe me e mire ne fund te fundit.

 • Si te ndiheni ngrohte gjate neteve te gjata dhe te ftohta te dimrit

  Si te ndiheni ngrohte gjate neteve te gjata dhe te ftohta te dimrit

  Po, po, te gjithe e dime se dimri duket i kendshem dhe se eshte periudha e Krishtlindjeve e Vitit te Ri dhe shume diteve te tjera zbavitese, por a duhet te jete patjeter kaq i ftohte? Ndoshta ne mund t’jua bejme kete dimer pak me te kendshem duke ju treguar disa keshilla se si ta mbani veten ngrohte gjate neteve te dimrit.

 • 7 gjera zbavitese qe mund te beni per te larguar merzine e Janarit

  7 gjera zbavitese qe mund te beni per te larguar merzine e Janarit

  Wow! Dhjetori ishte emocionues apo jo? Krishlindjet, Viti i Ri, festat e pafundme dhe festimet me miqte dhe familjen kaluan me vitin qe shkoje dhe fillimi i ketij viti eshte pak i avashte dhe i merzitshem, si gjithemone. Po sikur ta beni pak me emocionues? Ketu do te lexoni 7 gjera zbavitese qe mund te beni per te larguar merzine gjate muajit Janar.

 • Disa nga gabimet qe bejne njerezit ne Facebook

  Disa nga gabimet qe bejne njerezit ne Facebook

  Disa nga gabimet qe bejne njerezit ne Facebook

 • Dieta e shtatë ditëve

  Dieta e shtatë ditëve

  Per 7 ditë humbni 5 kg

 • Jeni gati për të zgjedhur dhuratën më të mirë për Ditën Ndërkombëtare të Gruas

  Jeni gati për të zgjedhur dhuratën më të mirë për Ditën Ndërkombëtare të Gruas

  8 Marsi është duke u afruar dhe ju ndoshta tashmë jeni duke menduar për dhuratat që do të jepni për të gjitha gratë e rëndësishme në jetën tuaj. A keni ndoshta nevojë për disa ide për dhurata që do të tregojnë me të vërtetë të gjithë dashurinë dhe respektin tuaj? Ne mund të jemi në gjendje t`ju ndihmojë - jeni gati për të zgjedhur dhuratën më të mirë për Ditën Ndërkombëtare të Gruas?

1-10 nga 31

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4