Nuk keni produkte në shportë

Provo

Aksesore Top Shop My mani

Seti i aksesoreve My Mani përfshin 12 aksesorë të cilët janë për të rregulluar thonjtë.

Aksesore Top Shop My mani
1.490 Lekë
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Seti i aksesoreve My Mani përfshin 12 aksesorë të cilët janë për të rregulluar thonjtë.

Më shumë
Detajet e produktit

 Jep formë, jep shkëlqim dhe zbut thonjtë

Seti i aksesoreve My Mani përfshin 12 aksesorë të cilët janë për të rregulluar thonjtë.

Seti me 12 aksesorë

  • 4 x lima smooth (lejla e hapur)
  • 4 x lima për shkëlqim (të bardha)
  • 4 x lima për ti dhënë formë thonjve(rozë)

MY MANI ROLLERS - 12 PCS

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

 
1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality