• Transport i shpejtë me korrier
 • Produkte të Çertifikuara
 • 100% garanci
 • Tonifikuesi Gymbit 6ABSTonifikuesi Gymbit 6ABS

  Tonifikuesi Gymbit 6ABS

  Tonifikoni trupin tuaj me vetëm 20 minuta në ditë dhe mund të përdoret për masazh relaksues.

  Çmimi 3.990 Lekë

  Më shumë >>

  Tonifikuesi Gymbit 6ABS

  Tonifikoni trupin tuaj me vetëm 20 minuta në ditë dhe mund të përdoret për masazh relaksues.

  Më shumë >>
 • Seti DeliciaSeti Delicia
  -32%

  Seti Delicia

  Gatuani ushqime të shijshme si supë, pulë, mish, perime, piqni brumëra ose ëmbëlsira. Merrni esencën më të mirë nga zarzavatet, mishi, peshku, makaronat, frutat e detit, orizi e shume të tjera. Tenxhere e thellë 20cm + Tigan për skuqje 20cm + Kapak Qelqi 20cm.

  Çmimi normal: 9.170 Lekë

  Çmimi 6.200 Lekë

  Më shumë >>

  Seti Delicia

  Gatuani ushqime të shijshme si supë, pulë, mish, perime, piqni brumëra ose ëmbëlsira. Merrni esencën më të mirë nga zarzavatet, mishi, peshku, makaronat, frutat e detit, orizi e shume të tjera. Tenxhere e thellë 20cm + Tigan për skuqje 20cm + Kapak Qelqi 20cm.

  Më shumë >>
 • Rubinet per uje te ngrohte Rubinet per uje te ngrohte
  2në1

  Grupi i lavamanit

  Rubineti elektrik për ngrohjen e ujit Delimano siguron ngohjen e ujit deri në 60 ° menjëherë - duke kursyer kohë, energji dhe ujë pa pasur nevojë për instalime.

  Çmimi 7.990 Lekë

  Club5* 6.790 Lekë

  Më shumë >>

  Grupi i lavamanit

  Rubineti elektrik për ngrohjen e ujit Delimano siguron ngohjen e ujit deri në 60 ° menjëherë - duke kursyer kohë, energji dhe ujë pa pasur nevojë për instalime.

  Më shumë >>
 • Preresi Clever CutterPreresi Clever Cutter
  ORIGJINAL

  Prerësi Clever Cutter

  Përdorni prerësin Clever Cutter, një gërshërë – si thikë që mund të presë të gjithë llojet e perimeve, mishit, bukës dhe djathit shumë më shpejt se thikat e zakonshme! Ky prërës ushqimi 2 në 1 përmban tehe çelik - inox, me bordin e intergruar nën gërshëre që e bën prerjen super të shpejtë.

  Çmimi 2.990 Lekë

  Më shumë >>

  Prerësi Clever Cutter

  Përdorni prerësin Clever Cutter, një gërshërë – si thikë që mund të presë të gjithë llojet e perimeve, mishit, bukës dhe djathit shumë më shpejt se thikat e zakonshme! Ky prërës ushqimi 2 në 1 përmban tehe çelik - inox, me bordin e intergruar nën gërshëre që e bën prerjen super të shpejtë.

  Më shumë >>
 • Atlete LeisureAtlete Leisure

  Atlete Leisure

  Çmimi 6.990 Lekë

  Club5* 3.490 Lekë

  Më shumë >>

  Atlete Leisure

  Më shumë >>

  Produktet të cilat i keni parë në TELEVIZOR

  • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
   Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
  • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
   Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
  • Keni pyetje?
   Na telefononi në numrin 044514464
  • Të dhënat janë të sigurta!
   Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

  Top Shop - porosi online

  Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
  Regjistrohu Falas në Newsletter!

  Na telefono

  Për ndihmë me blerje, këshilla dhe porosi na telefononi në 04 451 44 00

  Operatorët tanë do të jenë në dispozicion për këshillat, sugjerimet dhe pyetjet tuaja.