Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Masazhues me ngrohje
  -50%

  Masazhues me ngrohje

  Për të përballuar ditët e ftohta të dimrit.

  - Vetëm 15 minuta dhe pajisja do të:
  - Ndihmojë në qetësimin e këmbëve të lodhura
  - Lehtësojë dhimbjet e artritit
  - Relaksojë muskujt e tendosur

  Çmimi i rregullt: 7.990 Lekë

  Oferta: 3.990 Lekë

  Masazhues me ngrohje
  -50%

  Masazhues me ngrohje

  Për të përballuar ditët e ftohta të dimrit.
 • Globi me Drita Shumëngjyrëshe

  Globi me Drita Shumëngjyrëshe

  - 120 pamje të ndryshme dritash

  - Kombinim 4 ngjyrash

  - Punon me energji elektrike

  - Komandohet dhe me pult

  Çmimi: 6.990 Lekë

  Globi me Drita Shumëngjyrëshe

  Globi me Drita Shumëngjyrëshe

  Krijoni momente magjike dhe një atmosferë festash në çdo kohë në shtëpi! Perfekte për festa, evente sportive, dasma, ditëlindje gjatë gjithë vitit.
 • Seti Magic Mix
  -50%

  Seti Magic Mix

  - Mikser dore me dy koka

  - Tas inoksi 4 litra

  - Rende inoksi 2 copë

  - Forma 3D për ëmbëlsira

  Çmimi i rregullt: 6.990 Lekë

  Oferta: 3.490 Lekë

  Seti Magic Mix
  -50%

  Seti Magic Mix

  Mikser dore me dy koka + Tas inoksi 4 litra + Rende inoksi 2 copë + Forma 3D për ëmbëlsira
 • Depilator me 5 funksione
  -50%

  Depilator me 5 funksione

  Depilator me 5 funksione
  -50%

  Depilator me 5 funksione

  Depilatori Wellneo 5në1 përfshin gjithçka që ju nevojitet për një trup tërheqës dhe të bukur. Përdoreni atë për të pasur një trup pa qime dhe të lëmueshëm, thonjë të bukur me shkëlqim dhe këmbë pa kallo - të gjitha në një paisje të vetme.
oferta-speciale
akcija-1

Ofertat

sic-i-keni-pare-ne-tv
sic-i-keni-pare-ne-tv

I keni parë në TV

club5
ofertat

Club 5*

novo
novo

Produktet më të reja

Produkte TV

Produktet më të shitur

Bli sipas kategorive

udhezime
Udhëzime
artikujt
Artikujt
dyqanet
Dyqanet
video
Video

Produktet më të reja