Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Globi me Drita Shumëngjyrëshe
  -30%

  Globi me Drita Shumëngjyrëshe

  - 120 pamje të ndryshme dritash

  - Kombinim 4 ngjyrash

  - Punon me energji elektrike

  - Komandohet dhe me pult

  Çmimi i rregullt: 6.990 Lekë

  Oferta: 4.890 Lekë

  Globi me Drita Shumëngjyrëshe
  -30%

  Globi me Drita Shumëngjyrëshe

  Krijoni momente magjike dhe një atmosferë festash në çdo kohë në shtëpi! Perfekte për festa, evente sportive, dasma, ditëlindje gjatë gjithë vitit.
 • Batanije & Jastëk
  -50%

  Batanije & Jastëk

  - 5 ngjyra të ndryshme
  - Përmasa teke dhe dopjo
  - Të buta dhe të ngrohta

  Çmimi i rregullt: 7.990 Lekë

  Oferta: 3.990 Lekë

  Batanije & Jastëk
  -50%

  Batanije & Jastëk

  Ngrohtësi dhe butësi që vetëm Warm Hug Set mund t'ju dhurojë. Edhe në përmasë dopjo 200x200 cm.
 • Seti Magic Mix
  -50%

  Seti Magic Mix

  - Mikser dore me dy koka

  - Tas inoksi 4 litra

  - Rende inoksi 2 copë

  - Forma 3D për ëmbëlsira

  Çmimi i rregullt: 6.990 Lekë

  Oferta: 3.490 Lekë

  Seti Magic Mix
  -50%

  Seti Magic Mix

  Mikser dore me dy koka + Tas inoksi 4 litra + Rende inoksi 2 copë + Forma 3D për ëmbëlsira
 • Rovus Ambient Mist
  -50%

  Rovus Ambient Mist

  Aparat për pastrimin e ajrit 3në1 Rovus

  - pastrues ajri, aromatizues, ndriçues

  - e sigurtë dhe e thjeshtë në përdorim

  - fiket automatikisht kur niveli i ujit është i ulët

  Çmimi i rregullt: 7.990 Lekë

  Oferta: 3.990 Lekë

  Rovus Ambient Mist
  -50%

  Rovus Ambient Mist

  Pastrues ajri, aromatizues, ndriçues - E sigurtë dhe e thjeshtë në përdorim - Fiket automatikisht kur niveli i ujit është i ulët
 • 2 Tava Vezake Delimano
  -35%

  2 Tava Vezake Delimano

  Për të gjitha sobat

  2 Tava Vezake Delimano
  -35%

  2 Tava Vezake Delimano

  Një tavë me të cilën mund të gatuani gjithçka - 2 tava - 1 e thellë & 1 e cekët - Përdoret në çdo lloj sobe - Përdoret si tavë, tigan, tenxhere - Materiale shume cilësore
oferta-speciale
akcija-1

Ofertat

sic-i-keni-pare-ne-tv
sic-i-keni-pare-ne-tv

I keni parë në TV

club5
ofertat

Club 5*

novo
novo

Produktet më të reja

Produkte TV

Produktet më të shitur

Bli sipas kategorive

udhezime
Udhëzime
artikujt
Artikujt
dyqanet
Dyqanet
video
Video

Produktet më të reja