Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Seti i thikave

  Seti i thikave

  Seti i thikave prej çeliku dhe mbajtësja me mprehësin qeramik.

  • 4 thika për biftek, 4 thika të ndryshme, 1 gërshere, Mbajtëse me mprehës qeramik

  Çmimi: 3.990 Lekë

  Seti i thikave

  Seti i thikave

  Seti i thikave prej çeliku dhe mbajtësja me mprehësin qeramik.

 • Pajisje Fitnesi për muskujt

  Pajisje Fitnesi për muskujt

  10 ushtrime efektive në rehatinë e shtëpisë tuaj

  Çmimi: 5.490 Lekë

  Pajisje Fitnesi për muskujt

  Pajisje Fitnesi për muskujt

  10 ushtrime efektive në rehatinë e shtëpisë tuaj

 • Seti Magic Mix
  -50%

  Seti Magic Mix

  - Mikser dore me dy koka

  - Tas inoksi 4 litra

  - Rende inoksi 2 copë

  - Forma 3D për ëmbëlsira

  Çmimi i rregullt: 6.990 Lekë

  Oferta: 3.495 Lekë

  Seti Magic Mix
  -50%

  Seti Magic Mix

  Mikser dore me dy koka + Tas inoksi + Rende!

 • Depilator me 5 funksione
  -50%

  Depilator me 5 funksione

  Depilator me 5 funksione
  -50%

  Depilator me 5 funksione

  Depilatori Wellneo me 5 koka të ndryshme.

oferta-speciale
akcija-1

Ofertat

sic-i-keni-pare-ne-tv
sic-i-keni-pare-ne-tv

I keni parë në TV

club5
ofertat

Club 5*

novo
novo

Produktet më të reja

Bli sipas kategorive

udhezime
Udhëzime
artikujt
Artikujt
dyqanet
Dyqanet
video
Video